»  SOUTĚŽE  »  SOUTĚŽ 2017

SOUTĚŽ 2017

Video soutěž o hodnotné ceny    „ Říčany 2050 “

 Kdo se může účastnit?

Všechny děti a žáci z Říčanska ve věku od 8 do 18 let!

Soutěž se realizuje ve třech kategoriích:

I.               Školy (základní a střední školy v Říčanech, ZUŠ Říčany)

II.             Jednotlivci 8 – 18 let (videa natočená jednotlivci mimo ZŠ/SŠ/ZUŠ)

III.           Skupiny 8 – 18 let (videa natočená skupinami mimo ZŠ/SŠ/ZUŠ)

 

Průběh soutěže:

Ukažte nám a našim partnerským městům v Německu, Velké Británii, Francii, Švédsku a Dánsku v krátkém videu, jak budou Říčany vypadat v roce 2050!  Natočte v anglickém jazyce video   o maximální délce 2 minut. Fantazii se meze nekladou – můžete zpívat, tancovat, hrát divadlo, malovat či se pustit i do pokusů a vynálezů!

Video na téma „ Říčany  2050 “ nahrajte jako neveřejné na YouTube. Poté na  mailovou adresu twinning@ricany.cz zašlete odkaz na adresu, kde je video umístěno, kategorii, jméno a příjmení autora, věk, adresu a kontaktní spojení (mail, telefon). Konečný termín pro přijímání videí  do soutěže je 30. 6. 2017.

Vyhlášení vítězů proběhne v září 2017. Autoři videí, která se v dané kategorii umístí                                             na 1. – 3. místě, obdrží hodnotné ceny. Vítězná videa z každé kategorie budou společně s díly dětí z ostatních partnerských měst prezentována na „Výroční konference partnerských měst“, která se bude konat   od 24. - 26. listopadu 2017 v dánském Albertslundu. Všechna oceněná videa budou ke shlédnutí na webových stránkách a FB twinningu Říčany.

Více informací a podrobné podmínky soutěže naleznete na: http://twinning.ricany.cz/partnerstvi/soutez-2017.   V případě dotazů pište na twinning@ricany.cz. Sledujte také náš Facebook

Podmínky video soutěže 2017 a Leták

8. 3. 2017

© 2021 Twinning Říčany - partnerství měst   |  Redakční systém i-servis