»  První Krok

První Krok

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Česko-německé setkání mládeže o jarních prázdninách v Říčanech!

Nemáte žádný program na jarní prázdniny? Jste ve věku 12-18let? Učíte se alespoň druhý rok v jedné z říčanských škol německý jazyk a umíte anglicky? Chcete mít nezapomenutelné zážitky a zdokonalit se v cizím jazyce?

Pak pro Vás máme velmi zajímavý program! Město Říčany  za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti realizuje ve dnech 1.2.2016-6.2.2016 česko-německé setkání mládeže přímo v Říčanech. Tento projekt nese název „První krok“ a klade si za cíl vytvořit přátelské vztahy mezi mládeží města Říčany a partnerského města Grabow (SRN).

Za účastnický poplatek ve výši 800,-- Kč můžete zažít nevšední program plný zábavy (jazyková animace; společné vaření; návštěva aquaparku, výlety v Říčanech a okolí, workshopy, filmový večer apod.)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme podrobnější informace a přihlášky! Neváhejte, projektu se může zúčastnit pouze 22 účastníků! Pište nám na Facebook Twinning Říčany nebo na email:  twinning@ricany.cz

Setkání První Krok skončilo

9. 2. 2016

Setkání říčanských a grabowských žáků a studentů, které se konalo za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti, města Říčany a města Grabow, je u konce!

První krok informace o setkání a fotky

9. 2. 2016

Program Česko-německého setkání mládeže ke stažení

24. 1. 2016

Projekt je financován z Česko-Německého Fondu Budoucnosti

Leták Česko- Německého sestkání mládeže o jarních prázdninách 2016 v Říčanech

17. 1. 2016

Projekt je financován z Česko-Německého Fondu Budoucnosti

© 2021 Twinning Říčany - partnerství měst   |  Redakční systém i-servis